Latest news

Ikgadējā Ilgtspējas indeksa novērtējumā SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” saņem zelta kategoriju

Latviešu

Šogad Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta organizētajā Ilgtspējas indeksa novērtējumā SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” saņēma zelta kategorijas novērtējumu, un salīdzinot ar pagājušo gadu,  rezultāts ticis uzlabots.

Tāpat zelta kategorijas novērtējumu ieguva VAS “Latvijas dzelzceļš”. Tikmēr platīna kategorijas atzinību saņēma SIA “LDZ CARGO”, bet SIA “LDZ Loģistika” uzlaboja savus rezultātu un, salīdzinot ar pagājušo gadu, ieguva sudraba kategorijas novērtējumu. Arī SIA “LDZ apsardze” šogad ieguva sudraba kategorijas novērtējumu.

“Apsveicu visus Ilgtspējas indeksa dalībniekus ne tikai par iegūtajiem rezultātiem, bet arī par drosmi un gatavību ieguldīt laiku, lai Ilgtspējas indeksa ietvaros iegūtu savu novērtējumu. Jūs esat ne tikai atbildīgākie, bet arī drosmīgākie uzņēmumi un organizācijas, kas gatavi atklāt Ilgtspējas indeksa ekspertiem savu sniegumu, dažkārt uzklausīt kritiku, ieteikumus un atzīt, ka vēl ir izaugsmes iespējas. Apsveicu ar sasniegumiem un ceru, ka iegūtie rezultāti kalpos par labu pamatu, lai turpinātu sekot līdzi tam, ko varētu darīt citādāk, kā turpināt izaugsmi, lai nākamajā gadā sasniegtu vēl augstākas virsotnes,” uzsvēra Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta (InCSR) valdes locekle Dace Helmane.

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kura pamatā ir starptautiski atzīta metodoloģija. Tas palīdz Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni. Vienlaikus tas sabiedrībai, valsts un nevalstiskajām organizācijām sniedz objektīvus kritērijus, lai uzslavētu un atbalstītu tādus uzņēmumus, kuri palīdz stiprināt Latvijas ekonomiku ilgtermiņā.