Latest news

Padome

Guntis Stafeckis

Padomes priekšsēdētājs 

Guntim Stafeckim ir maģistra grāds elektroenerģētikā, kas iegūts Rīgas Tehniskajā universitātē. Savā līdzšinējā darba pieredzē viņš ir ieņēmis vadošus amatus vairākos lielos uzņēmumos – SIA “Jauda D”, AS “Latvenergo”, AS “Latvijas elektriskie tīkli”, SIA “Siemens”. 

Pilnvaru termiņš: no 14.08.2020. līdz 13.08.2025. (5 gadi).

 

Baiba Beatrise Sleže

Padomes locekle

Baiba Beatrise Sleže ir absolvējusi Rīgas Ekonomikas augstskolu, iegūstot bakalaura grādu, kā arī Latvijas Universitāti, iegūstot maģistra grādu. B.B. Sležei ir piešķirta starptautiskā ACCA kvalifikācija un valdes locekļa sertifikāts Baltic Institute of Corporate Governance.

B.B. Sležei ir vairāk nekā 20 gadu pieredze finanšu un uzņēmumu vadībā dažādu nozaru vadošajos uzņēmumos, tostarp mediju grupā “TV3 Group” Latvijā, AS “LIDO” grupa, “RIMI Baltic” grupa, SIA “LDZ CARGO”. Līdzšinējās profesionālās karjeras laikā B.B. Sleže ir bijusi auditore starptautiskajā auditorkompānijā “Ernst&Young” un vadījusi finanšu darījumu konsultāciju projektus auditorkompānijā “PricewaterhouseCoopers”. 

Pilnvaru termiņš: no 04.01.2022. līdz 03.01.2027. (5 gadi).

 

Āris Dandens

Neatkarīgais padomes loceklis

Ārim Dandenam ir bakalaura grāds inženierzinātnē, kas iegūts Latvijas Lauksaimniecības Universitātē, un maģistra grāds vides zinātnē, kas iegūts Rīgas Tehniskajā universitātē. Ā. Dandenam ir ilggadēja pieredze vadošos amatos elektroenerģijas un siltuma ražošanas, pārvaldes un pārdošanas uzņēmumos, t.sk., AS “Augstsprieguma tīkls”, AS “Sadales tīkls” u.c.

Pilnvaru termiņš: no 04.01.2022. līdz 03.01.2027. (5 gadi)

 

 

 

 

Latviešu
Padomes reglaments .pdf 353kb