Latest news

SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” piedalās konferencē "Ritošā sastāva modernizācija – iegāde un apkope" Polijā

Latviešu

VAS “Latvijas dzelzceļš” meitas sabiedrība SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” piedalījās konferencē "Ritošā sastāva modernizācija – iegāde un apkope", kas notika Polijā, Vislā. SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” konferencē pārstāvēja tās valdes padomnieks stratēģiskajos jautājumos Sergejs Karpačovs kopā ar oficiālo pārstāvi Polijā UAB “Izovoltas” direktori Anu Zlotkovsku.

‘‘Vajadzības un pieredze ritošā sastāva un tā sastāvdaļu modernizācijā, ražošanā un uzturēšanā bija galvenie aspekti, kas tika uzsvērti lielākajā forumā, kas tika veltīts tieši ritošajam sastāvam. Piedaloties šajā konferencē, mums bija iespēju ne tikai tikties un apmainīties ar viedokļiem un pieredzi ar nozares vadošajiem ekspertiem, iegūt jaunas zināšanas par aktuālajām tendencēm nozarē, bet arī pastāstīt saviem potenciālajiem klientiem informāciju par to, ko un kādā kvalitātē mēs spējam piedāvāt,” norāda SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” valdes padomnieks stratēģiskajos jautājumos Sergejs Karpačovs.

Konference "Ritošā sastāva modernizācija – iegāde un apkope" šogad noritēja jau 18. gadu un to organizēja Polijas Dzelzceļa iekārtu un pakalpojumu ražotāju kamera  organizācija, kuras sastāvā šobrīd jau ir 300 dalībnieku. Konferences, apmācības, izstādes un seminārus Dzelzceļa iekārtu un pakalpojumu ražotāju kamera organizē jau kopš 1999.gada.