Latest news

SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” piedalīsies lielākajā dzelzceļa transporta industrijas izstādē “InnoTrans 2022” Berlīnē

Latviešu

SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” pēdējos gados īpašu uzmanību pievērš gan savu pakalpojumu klāsta paplašināšanai, gan darbības attīstībai patreizējos un jaunos mērķa tirgos. Lai piesaistītu jaunus klientus ārvalstīs, uzņēmums līdz ar citiem Eiropas dzelzceļa nozares uzņēmumiem  piedalīsies arī starptautiskajā izstādē “InnoTrans”, kas notiks Berlīnē š.g. 20.-23.septembrī.

SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” veic dzelzceļa ritošā sastāva tehnisko apkopi un remontus, lokomotīvju ekipēšanu un modernizāciju, sniedz maģistrālo kravas, manevru dīzeļlokomotīvju un sliežu ceļu mašīnu nomas pakalpojumus, lokomotīvju rezerves bāzes uzturēšanas un citus pakalpojumus. Līdz ar riteņpāru darba galda modernizāciju 2021.gadā, pēc pakalpojuma sertifikāta darbības sfēras paplašināšanas uzņēmumam ir pavērusies iespēja veikt ritošā sastāva remontdarbus lokomotīvēm un vagoniem, kas piemēroti ne tikai Latvijā ierastajiem 1520mm platajiem sliežu ceļiem, bet arī sliežu platumam, kāds ir izplatīts lielākajā daļā ES valstu.

Lai sekmīgi turpinātu attīstību, paplašinātu esošo sadarbību un piesaistītu jaunus klientus, š.g. 20.-23. septembrī SIA "LDZ ritošā sastāva serviss" piedalīsies starptautiskajā sliežu transporta, satiksmes tehnoloģiju un infrastruktūras izstādē “InnoTrans” Berlīnē.

Izstāde “InnoTrans” ir veltīta dzelzceļa transportam un tā tradicionāli pulcē industrijas nozaru speciālistus, tostarp, nacionālo dzelzceļa kompāniju pārstāvjus. Izstādē ir iespējams iepazīties gan ar dzelzceļa nozares sasniegumiem, gan jaunākajiem piedāvājumiem šajā jomā, tāpat tā ir iespēja dibināt profesionālus kontaktus, uzrunāt potenciālos sadarbības partnerus un paplašināt klientu loku. Izstādē ir iespējams iepazīties ar visdažādākajām dzelzceļa infrastruktūras un ritošā sastāva komponentēm - lokomotīvēm, vagoniem, platformām, dzinējiem, pievadiem, bremžu sistēmām, reduktoriem utt.

SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” ekspozīcija atradīsies 6.2. zālē, stendā Nr.915 “Messe Berlin” izstāžu centrā.  Visas izstādes laikā stendā strādās  SIA "LDZ ritošā sastāva serviss"  darbinieki, t.sk. uzņēmuma valdes locekļi.  SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” aicina ikvienu interesentu neformālā vidē pārrunāt sadarbības uzsākšanas, turpināšanas vai attīstības jautājumus. Izstādes apmeklētāji stendā varēs iegūt nepieciešamo informāciju par jaunākajām inovācijām transporta tehnoloģiju nozarē un iepazīties ar SIA "LDZ ritošā sastāva serviss" sniegto pakalpojumu klāstu.

Tāpat ikvienam izstādes apmeklētājam ir iespēja tikties ar SIA "LDZ ritošā sastāva serviss" vadību, iepriekš rezervējot sev vēlamo laiku. To iespējams izdarīt, sazinoties ar SIA "LDZ ritošā sastāva serviss" kontaktpersonu: Attīstības un pārdošanas direkcijas projektu vadītāju Gunāru Silavu (mob. +371 22328977, e-pasts: gunars.silavs@ldz.lv).

Iepriekšējā “InnoTrans” izstāde notika 2018.gadā, to apmeklēja  vairāk nekā 153 tūkstoši cilvēku un tajā tika pārstāvēti 3062 uzņēmumi no 61 pasaules valsts. 

Aicinām mūsu klientus un partnerus š.g. 20.-23. septembrī apmeklēt SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” stendu sliežu transporta un transporta tehnoloģiju izstādē "InnoTrans", kas notiks klātienē Vācijas galvaspilsētā Berlīnē!