Latest news

SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” Taškentā apmeklē starptautisku konferenci un ar Uzbekistānas dzelzceļu vienojas par sadarbību

Latviešu

Š.g. aprīlī SIA “LDZ ritošā sastāva serviss“ vadība apmeklēja Taškentas Valsts transporta universitātes starptautisko zinātnisko un tehnisko konferenci "Dzelzceļa ritošais sastāvs: problēmas, risinājumi, perspektīvas", kurā uzstājās vadošie zinātnieki un eksperti no transporta nozares augstskolām un pētniecības centriem, un kurā bija plaši pārstāvēti arī nozares ražošanas uzņēmumi.

Vizītes laikā Uzbekistānā SIA “LDZ ritošā sastāva serviss“ valdes priekšsēdētāja Anda Sīviņa tikās arī ar Uzbekistānas dzelzceļa rūpnieciskās darbības kontroles nodaļas vadītāju Abdullajevu Nusratu Sadullajeviču. Tikšanās laikā tika pārrunāti virkne jautājumu, kas saistīti  SIA “LDZ ritošā sastāva serviss“ vajadzībām nepieciešamo rezerves daļu ražošanu, piegādi un iekārtu remontdarbiem. Lai nodrošinātu SIA “LDZ ritošā sastāva serviss“ nepārtrauktu rezerves daļu piegādi un bāzes uzturēšanu, uzņēmums intensīvi strādā pie jaunu iespējamo rezerves daļu piegādātāju apzināšanas – ģeopolitisko notikumu ietekmē rezerves daļu un materiālu piegādes ķēdes šobrīd ir apgrūtinātas. Viena no iespējamām rasta Uzbekistānas dzelzceļā, kas paudusi gatavību sadarboties ritošā sastāva rezerves daļu ražošanas, remonta un mašīnu agregātu remonta jomā.