Latest news

SIA "LDZ ritošā sastāva serviss" pirmo reizi kā dalībnieks pārstāv Latviju lielākajā dzelzceļa transporta industrijas izstādē “InnoTrans” Berlīnē

Latviešu

LDz meitas uzņēmums SIA “LDZ ritošā sastāva serviss”  (turpmāk – RSS) pēdējos gados īpašu uzmanību ir pievērsis gan savu pakalpojumu klāsta paplašināšanai, gan darbības attīstībai patreizējos un jaunos mērķa tirgos. Lai piesaistītu jaunus klientus ārvalstīs, uzņēmums līdz ar citiem Eiropas dzelzceļa nozares uzņēmumiem  ar savu stendu piedalās starptautiskajā sliežu transporta, satiksmes tehnoloģiju un infrastruktūras izstādē “InnoTrans”, kas šonedēļ no 20. līdz 23.septembrim notiek Berlīnē.

Dalība šāda mēroga izstādē ir iespēja tikties ar citiem vadošajiem industrijas speciālistiem un nacionālo dzelzceļu pārstāvjiem, kā arī dibināt profesionālus kontaktus, uzrunāt potenciālos sadarbības partnerus un paplašināt klientu loku. RSS var nodrošināt ritošā sastāva remontdarbu pakalpojumus lokomotīvēm un vagoniem, kas piemēroti gan Latvijā ierastajiem 1520mm platajiem sliežu ceļiem, gan arī sliežu platumam, kāds ir izplatīts lielākajā daļā ES valstu, tādējādi līdzdalība šajā nozarei būtiskajā pasākumā dod papildus biznesa attīstības iespējas.

Izstādē “InnoTrans” ir iespējams iepazīties gan ar dzelzceļa nozares sasniegumiem, gan jaunākajiem piedāvājumiem šajā jomā, tāpat tajā var iepazīties ar visdažādākajām dzelzceļa infrastruktūras un ritošā sastāva komponentēm - lokomotīvēm, vagoniem, platformām, dzinējiem, pievadiem, bremžu sistēmām, reduktoriem utt.

RSS ekspozīcija atrodas 6.2. zālē, stendā Nr.915 “Messe Berlin” izstāžu centrā.  Visas izstādes laikā stendā strādā RSS darbinieki, t.sk. uzņēmuma valdes pārstāvji. 

RSS veic dzelzceļa ritošā sastāva tehnisko apkopi un remontus, lokomotīvju ekipēšanu un modernizāciju, sniedz maģistrālo kravas, manevru dīzeļlokomotīvju un sliežu ceļu mašīnu nomas pakalpojumus, lokomotīvju rezerves bāzes uzturēšanas un citus pakalpojumus. Līdz ar riteņpāru darba galda modernizāciju 2021.gadā, pēc pakalpojuma sertifikāta darbības sfēras paplašināšanas uzņēmumam ir pavērušās vēl plašākas ritošā sastāva remontdarbu iespējas.

Iepriekšējā “InnoTrans” izstāde notika 2018.gadā, to apmeklēja  vairāk nekā 153 tūkstoši cilvēku un tajā tika pārstāvēti 3062 uzņēmumi no 61 pasaules valsts.