Latest news

SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” noslēdzis līgumu ar Austrijas uzņēmumu “Plasser & Theurer”

Latviešu

Aizvadītajā nedēļā Rīgā viesojās Austrijas uzņēmuma “Plasser & Theurer Export von Bahnbaumaschinen Gesellschaft m.b.H.” pārstāvji un tikšanās laikā ar SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” vadību tika parakstīts sadarbības līgums 2024.gadam, lai arī turpmāk SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” varētu nodrošināt klientiem piederošo firmas “Plasser & Theurer” ražoto dzelzceļa mašīnu remontu, izmantojot  oriģinālas, no ražotāja iegādātās rezerves daļas.

SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” nodrošina operatīvu un kvalitatīvu jebkuras sarežģītības līmeņa remontu un ir uzņēmuma “Plasser & Theurer” sliežu ceļu mašīnu oficiālais serviss Latvijā. SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” sliežu ceļa mašīnu remonta speciālisti ir apmācīti uzņēmumā “Plasser&Theurer” Austrijā.

SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” valdes priekšsēdētāja Anda Sīviņa: “Esam gandarīti, ka arī 2024.gadā turpināsies mūsu un “Plasser & Theurer” ilggadējā veiksmīgā sadarbība, tādējādi mēs saviem klientiem varēsim nodrošināt uzticamu un kvalitatīvu šī ražotāja sliežu ceļa mašīnu un tehnikas apkopi un remontu. Parakstot jauno līgumu, pārrunājām līdzšinējos sasniegumus un apzinājām jaunus mērķus tālākai ilgtermiņa sadarbībai.”

SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” sliežu ceļa mašīnu remonta centrs nodrošina kārtējos, vidējos un kapitālremontus jebkura veida sliežu ceļa mašīnām, veic bīstamo iekārtu (celtņu, pacelšanas mehānismu) un citas tehnikas remontus un apkopes.