Latest news

SIA „LDZ ritošā sastāva serviss” Ukrainas dzelzceļa nozares pārstāvjiem prezentē savu redzējumu par Ukrainas ritošā sastāva atjaunošanu

Latviešu

Š.g. 23.novembrī norisinājās ikgadēja Ukrainas dzelzceļa industrijas konference “RAIL EXPO 2022”, kurā kā partneris piedalījās arī VAS “Latvijas dzelzceļš” meitas uzņēmums SIA „LDZ ritošā sastāva serviss”.

SIA „LDZ ritošā sastāva serviss” valdes locekle Anda Sīviņa konferencē prezentēja uzņēmuma redzējumu par Ukrainas ritošā sastāva atjaunošanas risinājumiem, kā arī iespējamo SIA „LDZ ritošā sastāva serviss” iesaisti šī procesa nodrošināšanā.

Konference “RAIL EXPO” ik gadu pulcē Ukrainas dzelzceļa industrijas pārstāvjus, pieaicinot arī starptautiskus partnerus no Polijas, Lietuvas, Latvijas un citām valstīm. Drošības apsvērumu dēļ pasākums šogad tika organizēts attālināti un konferences ierakstu ir iespējams noskatīties šeit: https://railexpoua.com/en/description/ 

SIA „LDZ ritošā sastāva serviss” pateicas konferences organizatoriem par iespēju piedalīties un diskutēt par dzelzceļa loģistikas problēmām un attīstības tendencēm pašreizējā ģeopolitiskajā situācijā.