Latest news

SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” piedalīsies starptautiskā dzelzceļa transporta industrijas izstādē “TRAKO” Gdaņskā

Latviešu

VAS “Latvijas dzelzceļš” meitas uzņēmums SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” pēdējos gados īpašu uzmanību pievērš gan klientu piesaistei un pakalpojumu attīstīšanai, gan jaunu tirgu apgūšanai. Lai tiešā veidā uzrunātu potenciālos klientus un klātienē tiktos ar sadarbības partneriem, SIA “LDZ ritošā sastāva serviss”  piedalīsies starptautiskajā dzelzceļa transporta izstādē “TRAKO”, kas notiks šī gada 19.-22.septembrī Gdaņskā, Polijā.

“TRAKO” ir lielākā un prestižākā dzelzceļa nozares izstāde Polijā un viens no nozīmīgākajiem nozares notikumiem Centrāleiropā un Austrumeiropā. Izstādes mērķis ir jaunāko transporta sistēmu un dzelzceļa infrastruktūras prezentēšana. Šis pasākums notiek reizi divos gados un 2021.gadā izstāde uzņēma ap 23 000 apmeklētāju no 38 pasaules valstīm.

SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” stends Nr.40 būs atrodams “AMBEREXPO” izstāžu centrā, C zālē. Izstādes laikā stendā strādās SIA "LDZ ritošā sastāva serviss" darbinieki, t.sk. uzņēmuma vadība. Ikvienam interesentam būs iespēja neformālā gaisotnē pārrunāt sadarbības uzsākšanas, turpināšanas vai attīstības jautājumus un SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” stenda apmeklētāji varēs personīgi iepazīties ar uzņēmuma sniegto pakalpojumu klāstu un uzzināt par inovācijām dzelzceļa transporta tehnoloģiju nozarē.

Tāpat izstādes apmeklētājiem būs iespēja tikties personīgi ar SIA "LDZ ritošā sastāva serviss" vadību, iepriekš rezervējot sev vēlamo laiku. To iespējams izdarīt, sazinoties ar SIA "LDZ ritošā sastāva serviss" kontaktpersonu: Attīstības un pārdošanas direktoru Gunāru Silavu (mob. +371 22328977, e-pasts: gunars.silavs@ldz.lv).