Latest news

SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” dalība starptautiskajā sliežu transporta, satiksmes tehnoloģiju un infrastruktūras izstādē InnoTrans 2022 Berlīnē deva ļoti vērtīgu pieredzi uzņēmumam

Latviešu

Izstādes laikā uzņēmuma pārstāvjiem bija iespēja iepazīties ar dzelzceļa nozares sasniegumiem,  jaunākajiem pakalpojumiem šajā jomā un arī klātienē sastapt dažādu nozaru uzņēmumu pārstāvjus. Saskaņā ar InnoTrans organizatoru sniegto informāciju, šogad Eiropas vadošā dzelzceļa izstāde piesaistīja apmeklētājus un dalībniekus no vairāk nekā 130 valstīm, un 2022. gada izstāde bijusi tikpat pieprasīta kā arī iepriekšējos gados. Kopumā pasākumu apmeklējuši vairāk nekā 140 000 cilvēku.

SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” pārstāvji savā stendā visas izstādes garumā aktīvi  iesaistījās sarunās gan ar jau ilggadēji nozīmīgiem sadarbības partneriem, apspriežot pabeigto projektu rezultātus un pārrunājot sadarbības turpināšanu jaunos projektos, gan iepazinās ar daudziem interesantiem nozares uzņēmumu pārstāvjiem, kā rezultātā tika nodibināti kontakti iespējamai veiksmīgai sadarbībai nākotnē.

VAS “Latvijas dzelzceļš” un tās meitas uzņēmums SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” pateicas ikvienam, kas veltīja laiku SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” izstādes stenda apmeklējumam vai attālināti sekoja līdzi procesam.

Uz tikšanos nākamajā InnoTrans izstādē 2024.gadā!