Latest news

SIA “LDZ ritošā sastāvā serviss” saņēmis ECM sertifikātu, kas ļauj sniegt pakalpojumus visā Eiropas Savienībā

Latviešu

ECM sertifikāts (Entity in Charge of Maintenance) ļauj SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” veikt ritekļu tehniskās apkopes un ritekļu parka pārvaldības funkcijas atbilstoši ES ECM Direktīvas prasībām visās ES dalībvalstīs. Tādējādi, saņemot ECM sertifikātu, ir būtiski paplašinātas SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” komercdarbības attīstības iespējas. Tāpat šis sertifikāts palielinās uzņēmuma atpazīstamību un dos klientiem papildu pārliecību par kvalitātes garantiju.

SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” valdes priekšsēdētāja Anda Sīviņa: “ECM sertifikāta iegūšana ir būtisks uzņēmuma sasniegums, kas paplašinās mūsu iespējas piedāvāt ne tikai ritekļu remonta pakalpojumus, bet arī pārvaldības funkcijas potenciālajiem klientiem visā Eiropā. Mēs nodrošinām uzticamu un efektīvu ritošā sastāva tehnisko apkopi un sertifikāts ir apliecinājums augstajai mūsu pakalpojumu kvalitātei un drošības standartiem. Mēs lepojamies ar šo sasniegumu un esam pārliecināti, ka mūsu pieredze un profesionalitāte palīdzēs sniegt klientiem un partneriem labākos pakalpojumus tehnisko apkopju un remontu jomā.”

SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” veic dzelzceļa ritošā sastāva tehnisko apkopi un remontus, lokomotīvju ekipēšanu un modernizāciju, kā arī piedāvā klientiem maģistrālo kravas, manevru dīzeļlokomotīvju un sliežu ceļu mašīnu nomas pakalpojumus, lokomotīvju rezerves bāzes uzturēšanas pakalpojumus un nodarbojas ar degvielas tirdzniecību. SIA ”LDZ ritošā sastāva serviss” pēdējos gados veicina savu pakalpojumu sniegšanu gan Baltijas valstīs, gan citur. Uzņēmums piedalās publiskajās iepirkumu procedūrās un privāto uzņēmumu izsludinātajos vagonu, lokomotīvju un to agregātu remontu iepirkumos Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Azerbaidžānā, Gruzijā un citās Eiropas un Āzijas valstīs, veiksmīgi piesaistot jaunus ārvalstu klientus.