SIA "LDZ ritošā sastāva serviss " un Rīgas Tehniskā universitāte noslēdz sadarbības līgumu

Latviešu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LDZ ritošā sastāva serviss" (RSS) noslēgusi līgumu ar Rīgas Tehnisko universitāti (RTU) par sadarbību dzelzceļa speciālistu apmācībā un jaunāko tehnoloģiju ieviešanā dzelzceļa nozarē.

Sadarbības līgums, kas šī gada janvārī noslēgts starp RTU un RSS uz pieciem gadiem, paredz veicināt abu pušu sadarbību dzelzceļa speciālistu sagatavošanā, zinātnes jaunāko atziņu ieviešanā dzelzceļa tehnoloģiju un pielietojamo materiālu jomā, tostarp potenciāli 3D printēšanas  tehnoloģiju izmantošanā. RTU un RSS sadarbosies arī zinātnisko pētījumu jomā, tiks nodrošināta topošo dzelzceļa speciālistu iesaistīšana zinātniski-pētnieciskajā un praktiskajā darbībā.

Tāpat noslēgtais līgums paredz kopīgu pieteikumu sagatavošanu projektiem un grantu fondiem, sadarbību starp laboratorijām materiālu testēšanā un dzelzceļa speciālistu profesionālās pilnveides procesu organizēšanā. Tas nozīmē, ka sadarbībā ar RTU tiks organizētas konferences, profesionālo iemaņu pilnveidošanas kursi un semināri RSS darbiniekiem, un RTU studentiem būs iespēja praktizēties uzņēmumā, lai apgūtu savā profesijā nepieciešamās praktiskās iemaņas.

Topošos dzelzceļa speciālistus RTU sagatavo Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes Dzelzceļa transporta institūtā, un arī līdz šim RTU un VAS "Latvijas dzelzceļš" īstenojuši vairākus projektus, piemēram, kopīgi izveidotas ar dzelzceļa satiksmes organizēšanu saistītas laboratorijas.

Notikumu kalendārs

S P O T C P S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30