Latest news

SIA "LDZ ritošā sastāva serviss" starptautiskā dzelzceļa tehnikas izstādē Maskavā prezentē modernizēto dīzeļlokomotīvi

Latviešu

SIA "LDZ ritošā sastāva serviss" (RSS) laikā no 30.augusta līdz 2.septembrim Maskavā piedalās 6. Starptautiskajā dzelzceļa tehnikas un tehnoloģiju izstādē "Expo - 1520", kurā prezentē modernizēto dīzeļlokomotīvi 2M62UM.

Izstādei Maskavā ir nogādāta viena no modernizētajām dīzeļlokomotīvēm 2M62UM. Kopumā turpmāko gadu laikā RSS modernizēs 14 šāda tipa lokomotīves. Dīzeļlokomotīvju atjaunošanas rezultātā to darbības jauda pieaugs par 50% un degvielas patēriņš samazināsies par 17%. Izmešu samazināšana pateicoties mazākam degvielas patēriņam var sasniegt līdz pat 15 000 tonnu CO2 gadā. Kopumā šie uzlabojumi ļaus pārvadātājiem un viņu klientiem samazināt pārvadājumu izmaksas.

Izstādes laikā lokomotīvi apskatīs citu valstu dzelzceļa kompāniju inženieri, tādējādi RSS būs iespēja parādīt, kādas ir iespējas divsekciju lokomotīvju modernizēšanā.

Pasākuma laikā norisinās konference "Dzelzceļa mašīnbūve. Perspektīvas, tehnoloģijas, prioritātes", kurā nozares eksperti spriež par aktuālajiem jautājumiem dzelzceļa mašīnbūves jomā un tās ietekmi uz transporta nozari kopumā.

"Expo 1520" ir lielākā šāda veida izstāde Austrumeiropas reģionā un NVS valstīs. Izstādē, kas norisinājās 2015.gadā, piedalījās vairāk nekā 700 uzņēmumu no 29 valstīm, savukārt ekspozīcijas apmeklēja vairāk nekā 25 000 cilvēku.

Galerijas (1)