Latest news

SIA "LDZ ritošā sastāva serviss" iegūst “Ilgtspējas indekss 2017“ bronzas godalgu

Latviešu

SIA "LDZ ritošā sastāva serviss" (RSS) šogad pirmo reizi piedalījās Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta, Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) iniciatīvā Ilgtspējas indekss un ieguva BRONZAS kategorijas godalgu.

2017.gada Ilgtspējas indeksa rezultāti tika paziņoti 1.jūnijā apbalvošanas ceremonijā Atbildīga biznesa nedēļas ietvaros. Balvu par iekļūšanu bronzas uzņēmumu grupā RSS vārdā saņēma valdes priekšsēdētājs Edgars Abrams.

SIA "LDZ ritošā sastāva serviss" ir trešais Koncerna “Latvijas dzelzceļš” uzņēmumus, kurš piedalās Ilgtspējas indeksā. VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDZ) Ilgtspējas indeksā šogad saņēma Zelta kategorijas, bet LDZ meitassabiedrība SIA "LDZ Cargo" - sudraba kategorijas novērtējumu.Koncerna prezidents Edvīns Bērziņš, saņemot apbalvojumu norādīja, ka uzņēmums ir apņēmies nākamgad Ilgtspējas indeksā nodrošināt vēl vienas meitassabiedrības dalību. "Strādāsim, lai nākamgad būtu vēl labāki," uzsvēra Edvīns Bērziņš.

Ilgtspējas indeksa noteikšana balstīta starptautiski atzītā metodoloģijā un tas ir vadības instruments, kas palīdz Latvijas uzņēmumiem noteikt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni (ww.incsr.eu/lv/novertejums/ilgtspejas-indekss/).

Atbildīgas biznesa nedēļas un Eiropas Ilgtspējīgas attīstības nedēļas 2017 ietvaros RSS valdes priekšsēdētājs Edgars Abrams piedalījās arī Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta rīkotajā biznesa sanāksmē “Randiņš ar ministru”, kur kopā ar vairāku nozaru ministriem un ekspertiem diskutēja par  Latvijas uzņēmējdarbības vides uzlabošanas iespējām.