Latest news

SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” saņem trīs būtiskus apbalvojumus

Latviešu

SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” (RSS) jau otro gadu piedalās Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta rīkotajā iniciatīvā Ilgtspējas indekss un šogad tās ietvaros saņēmis trīs būtiskus uzņēmuma darbības novērtējuma apbalvojumus.

RSS šogad piešķirta Ilgtspējas indeksa sudraba godalga, kas ir par vienu kategoriju augstāks vērtējums nekā gadu iepriekš, un apliecina uzņēmuma labo praksi pārvaldības, darba vides, tirgus attiecību, vides aizsardzības un sabiedrības atbalsta aktivitāšu jomās.

RSS atzīts arī par šī gada “Ilgtspējas čempionu” – uzņēmumu ar straujāko attīstību gada laikā un atbildīgu attieksmi pret vidi.

Turklāt, uzņēmums saņēmis arī Labklājības ministrijas apbalvojumu - ģimenei draudzīga komersanta statusu, kuru piešķir uzņēmumiem, kas īsteno ģimenei draudzīgu politiku gan savā komercsabiedrībā, gan plašākas sabiedrības kontekstā, piemēram, sniedzot pakalpojumus, nodrošina atbilstošu vidi.

RSS valdes priekšsēdētājs Edgars Abrams uzsver: “Pēdējo divu gadu laikā esam spēruši fantastiski lielu soli sava uzņēmuma attīstībā. Šis ceļš nav bijis viegls, tādēļ gribu pateikt paldies visam SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” kolektīvam par nesavtīgu un profesionālu darbu. Šie trīs uzņēmumam piešķirtie apbalvojumi ir apliecinājums mūsu profesionalitātei un stimuls tālākai izaugsmei un attīstībai, sniedzot būtisku ieguldījumu visas Latvijas uzņēmējdarbības attīstībā.”

Apbalvojumi pasniegti Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta rīkotajā “Atbildīga biznesa nedēļā”, kuras vadmotīvs šogad ir darbinieku labklājība darba vietā.

Atbildīga biznesa nedēļā var iesaistīties jebkura organizācija un uzņēmums, kas ir ieinteresēts dalīties ar savu pieredzi, zināšanām vai paveiktajiem labajiem darbiem un reizē veicināt atbildīgas uzņēmējdarbības attīstību vietējā kopienā.

Ilgtspējas indeksa noteikšana balstīta starptautiski atzītā metodoloģijā un tas ir vadības instruments, kas palīdz Latvijas uzņēmumiem noteikt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni.

 

Galerijas (1)

Notikumu kalendārs

S P O T C P S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28