Latest news

SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” kļuvis par Zinātniskās ražošanas korporācijas “Apvienotā Vagonu Kompānija” stratēģisko partneri

Latviešu

SIA "LDZ ritošā sastāva serviss" (RSS) kļuvis par Zinātniskās ražošanas korporācijas “Apvienotā Vagonu Kompānija” – līdera 1520mm platuma sliežu inovatīvajā vagonbūvē - stratēģisko partneri kravas vagonu remonta jomā.

Zinātniskās ražošanas korporācijas “Apvienotā Vagonu Kompānija”(«Объединенная Вагонная Компания») izsniegtais apliecinājums paredz, ka RSS ir kļuvis par korporācijas uzņēmumos būvēto jaunākās paaudzes kravas vagonu remonta un apkopes stratēģisko partneri.

Augusta vidū Latvijā bija ieradusies Zinātniskās ražošanas korporācijas “Apvienotā Vagonu Kompānija” vadība, lai pārrunātu kopīgu projektu īstenošanas iespējas. Tika noslēgts sadarbības līgums, kura ietvaros puses vienojās par kopēja korporācijas uzņēmumā ražoto kravas vagonu garantijas un pēcgarantijas apkopes un remonta centra izveidi uz Daugavpils vagonu remonta centra bāzes.

Zinātniskās ražošanas korporācijā “Apvienotā Vagonu Kompānija” ietilpst pieci kravas vagonu un detaļu ražošanas uzņēmumi, transporta inženiertehnoloģiju centrs, kā arī līzinga un transporta kompānijas.

Korporācijas uzņēmumi gada laikā saražo vidēji 22 000 dažādu veidu kravas vagonu, kuru starpremontu nobraukums sasniedz 800 000 kilometru (vai 8 gadus). Kompānijai ir 65 servisa un 6 mācību centri NVS valstīs un Baltijā.