Latest news

RSS piedalās "Latvijas dienās" Gdaņskā

Latviešu

No šī gada 26. līdz 28.aprīlim SIA “LDZ ritošā sastāva serviss”  (RSS) pārstāvji piedalījās Latvijas Republikas vēstniecības Polijas Republikā un kustības Latvijas uzņēmējdarbības atbalstam “The Red Jackets” organizētajās “Latvijas dienās” Polijas pilsētā Gdaņskā. Pasākums tika organizēts sadarbībā ar Gdaņskas pilsētas mēra biroju, pašvaldības institūcijām, Polijas senatoru Kazimiru  Kleinu un Latvijas Goda konsulātu Gdaņskā.

“Latvijas dienu” mērķis bija iepazīstināt Polijas uzņēmējus ar Latvijas eksportspējīgajiem uzņēmumiem. Pasākuma laikā Latvijas uzņēmumu pārstāvji piedalījās biznesa un tūrisma seminārā “Latvija&Polija. Sadarbības iespējas”, prezentēja savus uzņēmums, kā arī apmeklēja Gdaņskas apkārtnē esošos industriālos parkus. Latvijas uzņēmumu pārstāvjus ar uzņēmējdarbības vidi un sadarbības iespējām iepazīstināja Gdaņskas Investīciju aģentūras pārstāvji.

Pasākuma ietvaros tika prezentēts arī RSS, tā sniegtie pakalpojumi, aktuālie projekti un inetereses Polijas tirgū. SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” valdes priekšsēdētājs E.Abrams tikās ar Polijas senatoru K.Kleina kungu un vairāku Polijas uzņēmumu pārstāvjiem, kuri potenciāli nākotnē varētu kļūt par RSS sadarbības parneriem, piem. kravas vagonu detaļu izgatavošanā pēc RSS pasūtījuma.

Pasākuma laikā nodibinātie jaunie kontakti, nodrošinās iespēju RSS konkrētāk apzināt plašās Polijas tirgus iespējas.

 

Galerijas (1)