Latest news

RSS piedalās “Vakanču gadatirgū” Daugavpilī

Latviešu

Pagājušajā nedēļā, 27.septembrī, atsaucoties Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) uzaicinājumam,  SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” (RSS) piedalījās NVA rīkotajā “Vakanču gadatirgū”, kas norisinājās Daugavpils Olimpiskajā centrā.

Pasākumā piedalījās vairāk nekā 30 darba devēju no dažādām Latvijas pilsētām, piedāvājot darba meklētājiem ap 430 brīvo darba vietu gan Daugavpilī, gan citviet.

Ievērojot to, ka Daugavpilī atrodas divas lielākās RSS ražotnes - Daugavpils lokomotīvju remonta centrs un Daugavpils vagonu remonta centrs, kurās regulāri nepieciešami tehniskie speciālisti, RSS šajā “Vakanču gadatirgū” darba meklētājiem piedāvāja vairākas speciālistu vakances - kā piemēram, ritošā sastāva atslēdznieka, frēzētāja, metinātāja, iekārtu remontatslēdznieka vakances.

RSS pārstāvji sniedza darba meklētājiem un citiem interesentiem informāciju par aktuālajām vakancēm uzņēmumā, par prakses iespējām, darba vietu un darba nosacījumiem, izaugsmes iespējām, ieguvumiem un labumiem darbiniekiem, strādājot RSS.

Ievērojot pasākuma kopējo apmeklētāju skaitu, darba meklētāju interese par piedāvātajām vakancēm RSS bija samērā liela. Uzņēmums saņēma vairāk nekā divdesmit pieteikumus uz vakantajām amata vietām un tuvākajā laikā sazināsies ar atbilstošākajiem un ieinteresētākajiem pretendentiem, lai jau detalizēti pārrunātu darba uzsākšanu uzņēmumā. 

Par aktuālajām vakancēm RSS darba meklētāji var uzzināt gan NVA mājas lapā, gan “Latvijas dzelzceļš” mājas lapā https://www.ldz.lv/lv/vakances.

 

Galerijas (1)

Notikumu kalendārs

S P O T C P S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29