Latest news

Rīgas Valsts tehnikuma audzēkņi apmeklē Rīgas lokomotīvju remonta centru

Latviešu

Aizvakar, 29.01.2019., sešpadsmit Rīgas Valsts tehnikuma 2. kursa audzēkņi, kuri apgūst lokomotīvju saimniecības tehniķa specialitāti, kopā ar Rīgas Valsts tehnikuma speciālo dzelzceļa nozares priekšmetu pasniedzējiem ieradās SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” Rīgas lokomotīvju remonta centrā (RSSLR) mācību ekskursijā, lai gūtu ieskatu savā nākotnes profesijā - klātienē redzētu to, kā noris dzelzceļa ritošā sastāva uzturēšanas, remonta un modernizācijas darbi.

RSSLR speciālisti – vecākā darba aizsardzības inženiere Sarmīte Rūtiņa-Rūtenberga un vecākais tehnologs Vladlens Jacino izrādīja audzēkņiem RSSLR ražošanas telpas, pastāstīja par darbu norisi, tostarp, darba aizsardzības prasību ievērošanas svarīgumu ražošanas procesā. Ekskursantiem tika nodrošināta arī iespēja apskatīt jauno, modernizēto 2M62UM sērijas dīzeļlokomotīvi.

RSSLR vecākā darba aizsardzības inženiere Sarmīte Rūtiņa-Rūtenberga atzina, ka jauniešiem bijis ļoti interesanti, jo sevišķi aizrautīgi un cītīgi audzēkņi pētījuši lokomotīves, izrādot patiesu interesi par darbu dzelzceļā.

Arī Rīgas Valsts tehnikuma pasniedzēji sarunā minēja to, ka lielākā daļa audzēkņu nopietni domā savu dzīvi saistīt dzelzceļa nozari un pat būtu gatavi vasarās strādāt dzelzceļā, ja vien tas būtu iespējams.

SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” ir ļoti nepieciešami jauni un zinoši darbinieki, tādēļ uzņēmums cer, ka kādi no šiem jaunajiem entuziastiem nākotnē papildinās arī RSSLR speciālistu rindas.

 

Galerijas (1)