LDZ RSS meklē sadarbības partnerus Krievijā

Latviešu

Aizvadītajā nedēļā no 5. līdz 8. decembrim SIA LDZ ritošā sastāva serviss vadība devās iepazīšanās vizītē uz Krieviju, lai tiktos ar potenciālajiem sadarbības partneriem.

LDZ ritošā sastāva serviss valdes priekšsēdētājs Edgars ABRAMS, Vagonu remonta centra direktors Artūrs BITE un uzņēmuma pārdošanas speciālists Gunārs SILAVS devās trīs dienu vizītē uz Krieviju.

Kā atzina LDZ RSS valdes priekšsēdētājs, rīkotājdirektors E.Abrams vizītes mērķis bija uzlabot attiecības ar jau esošajiem partneriem un rast jaunas sadarbības iespējas.

“Mūsu vēlme ir atrast jaunus sadarbības partnerus, ar kuru palīdzību varētu iegādāties uzņēmumam nepieciešamās lokomotīvju un vagonu rezerves daļas bez starpnieku palīdzības. Tādēļ devāmies pie potenciālajiem sadarbības partneriem, lai uzsāktu sarunas par tiešo preču iegādi no to izgatavotājiem, kas ļautu samazināt izmaksas. Mums ir arī interese par savas produkcijas realizēšanu Krievijā, bet, lai to darītu, nepieciešams sertificēt mūsu vagonus un lokomotīves Krievijā. Tas bija mūsu vizītes otrais mērķis – atrast institūciju, kas varētu veikt  modernizēto lokomotīvju  un vagonu sertificēšanu,” par aizvadīto vizīti stāsta E.Abrams.

Vizītes ietvaros LDZ RSS delegācija tikās ar MTZ Transmash, Pervaja gruzovaja kompanija (Первая Грузовая kомпания) un citu uzņēmumu pārstāvjiem. Kā atzina E.Abrams, šī bijusi tikai pirmā šāda veida vizīte. Veiksmīgas sadarbības uzsākšanai vēl paveicams krietns darbs, bet interese no Krievijas uzņēmumu vadības puses ir jau šobrīd.

 

Notikumu kalendārs

S P O T C P S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30