Latest news

SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” paraksta sadarbības līgumu ar AS “Interrail” (Ukraina)

Latviešu

VAS “Latvijas dzelzceļš” meitas uzņēmums SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” pēdējā gada laikā īpašu uzmanību pievērš gan sniegto pakalpojumu klāsta paplašināšanai un klientiem sniegtās pievienotās vērtības palielināšanai, gan darbības attīstīšanai gan esošajos, gan jaunos mērķa tirgos.

Viens no lielākajiem un stratēģiski svarīgākajiem mērķa tirgiem ir Ukraina – valsts ar plaši attīstītu dzelzceļa infrastruktūru un apjomīgu ritošo sastāvu, un šovasar SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” saņēma sertifikātu “СЕРТ АСУ”, kas uzņēmumam dod iespēju sniegt lokomotīvju remonta pakalpojumus Ukrainā bāzēto lokomotīvju īpašniekiem.

Lai paplašinātu darbību Ukrainā, SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” ir noslēdzis līgumu ar Ukrainas lielāko dzelzceļa pārvadājumu uzņēmumu OOO “Interrail”, kura vadības un plašākā komandā ir darbinieki ar visaptverošām zināšanām par Ukrainas dzelzceļa darbības specifiku gan valsts, gan privātajā sektorā.

Līguma parakstīšanā piedalījās OOO “Interrail” direktors Vitālijs Gretcevs, izpilddirektors Sergejs Umaņecs un padomes loceklis Ivans Fjodorovs.

Saņemtais sertifikāts “СЕРТ АСУ” dod iespēju SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” veikt Ukrainā bāzēto lokomotīvju tekošo remontu, kas ietver dažādu detaļu un lokomotīvju riteņpāru apkopi, gan kapitālo remontu jeb atjaunošanas remontu ar kalpošanas termiņa pagarināšanu, kura ietvaros tiek veikta lokomotīves elektrosavienojumu, virsbūves, motora pārsega, rāmja un nesošo metālkonstrukciju daļēja nomaiņa u.c. darbi.